Виконайте додавання, обираючи зручний по­рядок обчислень −9,59+3,26+6,59+(−1,26).


Ответы на вопрос

Отвечает Привалова Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6,59-9,59=-3

3,26-1,26=2

-3+2=-1