Спростіть вираз 4/3 * (1, 8 - 1 1/4 * a) - 2 1/3 * (1, 2 - 5/14 * a) Поможіть срочно!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Севостьянова Виолетта.

Добре, розберемо цей вираз крок за кроком:

4/3 * (1, 8 - 1 1/4 * a) - це дріб 4/3 помножений на різницю 1,8 та 1 1/4*а.

2 1/3 * (1, 2 - 5/14 * a) - це дріб 2 1/3 помножений на різницю 1,2 та 5/14*а.

Спрощуємо: 4/3 * (1, 8 - 1 1/4 * a) = 4/3 * 0,55 = 8/6 = 1 1/3 2 1/3 * (1, 2 - 5/14 * a) = 2 1/3 * 0,7 = 7/3

Вираз має вигляд: 1 1/3 - 7/3

Скорочуємо: -4/3

Отже, спрощений вираз: -4/3

Або у вигляді дробу: -1 1/1

Сподіваюся, це допомогло!