2. Спростіть вираз: а) -(2а – 3) - 2(3а – 1); б) (3b - 1) · (-5) + (4 + b) · (-2). 3. Спростіть

вираз: а) -8а - 2,5b; б) 23а + 1,8b – 32a - 2,4b; в) -6(х - 3) + 2(х - 5). 4. Звести подібні доданки: а)6b+5b б)12k-3t+4k+8t 5. Розкрийте дужки та спростіть, якщо можливо: 1)3(2x+y-3а) 2)-0,5(6а+4у+3.6c) 3) 2d +(4d -5) 4) (3a-4m) -(7a-8m)

Ответы на вопрос

Отвечает Чижов Валерий.

Відповідь:

2.а) -8+5

б)  -17b-3

3. б) -9а-0,6b

Покрокове пояснення:

а)-(2а – 3) - 2(3а – 1)= -2а+3-6а+2= -8+5

б)(3b - 1) · (-5) + (4 + b) · (-2)= -15b+5-8-2b= -17b-3

23а + 1,8b – 32a - 2,4b= -9а-0,6b

-6(х - 3) + 2(х - 5)=-6x+18+2x-10=-4x+8

6b+5b=11b

12k-3t+4k+8t=16k+5t

3(2x+y-3а)= 3+2x+3y+3*3a=6x+3y-9a

-0,5(6а+4у+3.6c)= -0.5*6a-0.5*4y-0.5*3.6c=-3a-2y-1.8c

(3a-4m) -(7a-8m)=3a-4m-7a+8m= -4a+4m

2d +(4d -5)=2d+4d-5=6d-5