Вася задумав ціле чиcло. Коля помножив його можливо на 5, можливо на 6. Женя додав до результату

Колі можливо 5, можливо 6. Саша відняв від результату Жені можливо 5, можливо 6. У результаті вийшло 71. Яке число задумав Вася???

Ответы на вопрос

Отвечает Милашева Маргарита.
По 2 Варианта
а)71+6=77
   71+5=76
Дальше разветвление
Б)77-6=71
    77-5=72
    76-6=70
     76-5=71
     1 и 4 - повторы,4 не исп. в дальнейшем решении
 В) 70/5=14
      70/6= пустое множ.
       71/5,   71 /6 = пустое множ.
       72/5= пустое множ.
       72/6=12
2 ответа - 14 и 12