Знайдіть середнє арифметичне чисел 7,23; 32 і 6,6.і результат округліть до сотих


Ответы на вопрос

Отвечает Чугунова Виктория.

Ответ:

Щоб знайти середнє арифметичне цих чисел, спочатку необхідно додати їх разом, а потім розділити на кількість чисел:

7.23 + 32 + 6.6 = 45.83

Тепер розділимо 45.83 на 3, щоб знайти середнє арифметичне:

45.83 / 3 = 15.276666...

Оскільки результат потрібно округлити до сотих, то відповідь буде:

15.28

Отвечает Потапов Никита.

Відповідь:

15,28

Покрокове пояснення:

(7,23+32+6,6)÷3=45,83÷3=15,28.