Периметр прямокутника 80 см. Довжина прямокутника на 15 см більша за його ширину. Знайдіть ширину

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Язова Ариша.
Неха ширина х см, тоді довжина х+15, маємо:
2*(х+х+15)=80
4х+15=80
4х=65
х=16,25
Отвечает Рогач Анастасия.

Ответ:

х довжина

х+15 ширина

(x + x + 15) \times 2 = 80 \\ 2x + 2x + 30 = 80 \\ 4x = 80 - 30 \\ 4x = 50 \\ x = 50 \div 4 \\ x = 12.5 \\ 12.5 + 15 = 27.5

27.5 довжина 12.5 ширина