3. Одна зі сторін прямокутника дорівнює 14,4 см, а довжина другої становить 0,75 першої. Знайди

площу та периметр цього прямокутника, як знайти другу сторону?

Ответы на вопрос

Отвечает Пономаренко Ярослав.

Розв'язання:

1) 14,4 * 0,75 = 10,8 (см) - довжина друглї сторони;

2) 14,4 * 10,8 = 155,52 (см²) - площа прямокутника;

3) 2*(14,4+10,8) = 50,4 (см) - периметр прямокутника.

Відповідь: площа -155,52 см², периметр - 50,4 см.

Отвечает Багаева Даша.

Відповідь:

Р = 50,4 см; S = 155,52кв.см

Покрокове пояснення:

1). 14,4 • 0,75 = 10,8(см) друга сторона;

Р =2(а+в)

Р = 2(10,8+14,4) = 2•25,2= 50,4(см)

S = a•в

S = 10,8•14,4=155,52 (кв.см)