Автобус рухався з Києва до Черкас 4 год зі швидкістю 74,5 км /год з Черкас до Полтави з год зі

швидкістю 84 км/год. Знайдіть середню швидкість руху автобусу. Відповідь ОКРУГЛІТЬ ДО ОДИНИЦЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Рома.

Ответ:

79 км/ч

Пошаговое объяснение:

1) 4 * 74,5 = 298 (км) - проехал автобус за первые 4 часа

2) 3 * 84 = 252 (км) - проехал автобус за следующие 3 часа

3) 4 + 3 = 7 (часов) - всего был автобус в пути

4) 298 + 252 = 550 (км) - проехал автобус всего за 7 часов

5) 550 : 7 ≈ 78,57 = 79 (км/ч) - средняя скорость автобуса на всём пути

Отвечает Рябов Руслан.

Ответ: 79 км/год середня швидкість руху автобусу

Пошаговое объяснение:

74,5 * 4 = 298 км  проїхав автобус з Києва до Черкас  за 4 години

84 * 3  = 252 км проїхав автобус з Черкас до Полтави за 3 години

298 + 252 = 550 км весь шлях, який проїхав автобус

4 + 3 = 7 годин весь час витрачений на дорогу

550 : 7 = 78,571 ≈ 79 км/год середня швидкість руху автобусу