По шляху, від Києва до Полтави 200 км, від Львова до Полтави - 680 км, від Києва до Харкова - 430

км. Знайди відстань від Полтави до Харкова, від Львова до Києва.

Ответы на вопрос

Отвечает Плисецкий Юрий.
1)430+200=630(км)-От Полтави до Харкова.
2)680+200=880(км)-От Львова до Киева