9. (2 бали) Середнє арифметичне деяких двох чисел дорівнює 1,44, Знайдіть ці числа,якщо одне з них

бiльше вiд другого в три рази​

Ответы на вопрос

Отвечает Валиков Иван.
(х+3х)/2=1,44
4х/2=1,44
2х=1,44
х=0,72( це перше число)
0,72*3=2,16( друге число)

Перевірка
(0,72+2,16)/2=2,88/2=1,44

Прошу найкраща відповідь ))
Отвечает Романова Софья.

Ответ:(3a+a):2=1,44

3a+a=2,88

4a=2,88

a=0,72

Ответ:эти числа 2,16 и 0,72

Пошаговое объяснение:я так сказал