Ширина прямокутніка дорівнює 9 см, що становіть 18% його довжини. Знайди площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Рыжова Алеся.

Ответ:

450 см.кв.

Пошаговое объяснение:

9:0,18=50 (см) довжина прямокутника

50*9=450 (см.кв)  площа прямокутника

Отвечает Маханбеталиева Алина.

Ответ:

9:0,18=50см

50*9=450(см.к)