На яку висоту потрібно підняти штангу масою 120 кг щоб потенційна енергія стала 2.4 кДж


Ответы на вопрос

Отвечает Хулпа Маша.
Дано:
m=120кг
Еп=2,4кДж=2400Дж
g=10
Знайти:
h-?
Еп=mgh→h=Еп/(gm)=2400/(10*120)=2м