середнє арифматичне двох чисел одне з яких у 4 рази білбше задруге дорівнює 40 знайди ці числа.

Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Шешин Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Позначимо менше число як x, тоді більше число буде 4x. За умовою задачі, ми знаємо, що середнє арифметичне цісіль дорівнює 40. Запишемо формулу для середнього арифметичного двох чисел:

( + 4) ÷ 2 = 40

Спростимо це рівняння:

5 ÷ 2 = 40

5 = 80

= 16

Отже, менше число дорівнює 16, а більше число дорівнює 4*16=64.