Середнє арифматичне чотирьох чисел =2,5 а середнє арифматичне інших шести чисел -3,5 знайдіть

середнє арифматичне цих 10 чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Жилкин Витя.

Ответ:

-1,1

Пошаговое объяснение:

2,5 х 4 – (3,5 х 6) = 10-21 = -11

-11 : 10 = - 11/10= -1,1