Среднє арифметичне чисел х і 3,8 дорівнює 4. Якрму числу дорівнює х??


Ответы на вопрос

Отвечает Воронин Иван.
Середнє арифметичне двох чисел можна знайти, додавши їх і ділячи на 2. Таким чином, ми можемо скласти рівняння:

(x + 3.8) / 2 = 4

Щоб знайти значення x, потрібно спочатку розв'язати це рівняння:

x + 3.8 = 8

x = 8 - 3.8

x = 4.2

Отже, значення х дорівнює 4,2.
Отвечает Иванова Лера.

Ответ:

Середнє арифметичне двох чисел можна знайти, додавши їх і ділячи на 2. Таким чином, ми можемо скласти рівняння:

(x + 3.8) / 2 = 4

Щоб знайти значення x, потрібно спочатку розв'язати це рівняння:

x + 3.8 = 8

x = 8 - 3.8

x = 4.2

Пошаговое объяснение:

зделай лучшим ответом пж!