3х+8=29, . Знайти значення виразу 15а+8, якщо а=1, 10х-12, якщо х=7 , 115:(17+3х)=5, пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Букасеев Максим.

Знаходимо значення x, розв'язавши рівняння 3х+8=29:

3х+8=29

3х=29-8

3х=21

x=7

Підставляємо знайдене значення x у вирази і обчислюємо їх:

15а+8, якщо а=1:

15*1+8=23

10х-12, якщо x=7:

10*7-12=58

115:(17+3х)=5:

115=5*(17+3х)

23=17+3х

6=3х

x=2

Отже, значення виразів:

15а+8, якщо а=1: 23

10х-12, якщо x=7: 58

115:(17+3х)=5, якщо x=7: 2.