З ПИТАННЯ Дано координати трьох вершин прямокутника ABCD: B(2;2), C(2;-2), D(-4;-2). Знайдіть площу

прямокутника : срочно дам 50 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Уляшова Машенька.

Ответ:Для знаходження площі прямокутника ми можемо використовувати формулу S = a*b, де "a" та "b" - довжини двох сторін прямокутника.

За допомогою формул дистанції між точками ми знаходимо довжини сторін AB і BC: AB = sqrt( (2-(-4))^2 + (2-(-2))^2 ) = 6 BC = sqrt( (2-2)^2 + (-2-2)^2 ) = 4

Таким чином ми можемо знайти площу прямокутника, застосувавши формулу: S = a*b = AB * BC = 6 * 4 = 24

Отже, площа прямокутника ABCD дорівнює 24.

Пошаговое объяснение: надеюсь помог