2. Перенеси з лівої частини рівняння в праву доданок, який не містить букву в рiвняннi 2х-7=9​


Ответы на вопрос

Отвечает Зобнин Игорь.

Відповідь: 2х = 9+7 чи х = 8

Покрокове пояснення: При перенесенні доданків з однієї частини рівняння до іншої знак доданку змінюється на протилежний.

У рівнянні 2х-7 = 9 доданок, який містить букви - це -7.

Тому отримаємо рівняння:

2х-7 = 9,

2х = 9+7.

Якщо його потрібно вирішити, то отримаємо:

2х = 16,

х = 16:2,

х = 8