1.Перенеси з лівої частини рівняння в праву доданок, який не містить букви в рівнянні 2х-7=9 *

2.Розв'яжи рівняння -2\5x = 8\25 3.Знайди корінь рівняння 4х-7=6х-3 4. Олесь втричі старший за свою сестричку. Скільки років сестричці, якщо вона молодша від Олеся на 12 років? 5. Знайди значення виразу (-4,32:1,8-0,6):0,15+14,7 * 6.У кошику вдвічі більше яблук, ніж на тарілці. Після того як з тарілки переклали до кошика одне яблуко,яблук на тарілці стало втричі менше, ніж у кошику. Скільки яблук було спочатку в кошику і скільки на тарілці? Відам усі бали!

Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Артём.

Ответ:

1. 7-9=2x

2. х=8/25:(-2/5)

х= -0.8

3.  4x - 7 = 6x - 3

4x - 6x = -3 + 7

-2x = 4

x = 4/-2

x = -2

4.

Пошаговое объяснение:

дальше хз