Перенеси з лівої частини рівняння в праву доданок який не містить невідомого : -2x - 7 = 8


Ответы на вопрос

Отвечает Микашова Александра.

Ответ:

-2х=8+7

Пошаговое объяснение:

-2х-7=8

-2х=8+7

Отвечает Марчук Максим.

Пошаговое объяснение:

2х=7+8

2х=15

х=15÷2

х=7.5

не знав потрібно чи розв'язати, але нехай буде