з двох міст одночасно назустріч один одному виїхали два автобуси. швиткість першого дорівнює 53

км/год, швидкість другого на 7 км/год більша. знайдіть відстань між містами, якщо автобуси зустрілися через 3 год

Ответы на вопрос

Отвечает Кагарманова Камила.

Ответ:

Кароч , автобус 1 едет со скоростью 53 км/ч , а автобус 2 со скоростью 60 км/ч

автобус за 3 часа проехал 53*3=159 км , а автобус 2 60*3=180км

тесть в суме они проехали 159+180= 339км