З двох міст одночасно назустріч один одному вишло два потяги. Швиткість першого дорівнює

52км/год,швиткість другого на 6км/год більша. Знайдіть відстань між містами, якщо потяги зустрілися через 5год ​

Ответы на вопрос

Отвечает Баран Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

52+6=58(км/год)(швидкість другого)

52×5=260(км)проїхав перший

58×5=290(км)проїхав другий

290+260=550(км)відстань між містами