З двох міст одночасно виїхали назустріч один одному два автобуси. Швидкість першого дорівнює 62 км/

год, швидкість другого - на 8 км/год більша. Знайди відстань між містами якщо автобуси зустрілися через 2 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Ожгибесова Ксеничка.

Ответ:66

Пошаговое объяснение:1)62+8=70(км/год)-швидкість другого

2)62:2=31 (км/год)- проїхав перший автобус за 1 год
3)70:2=35 (км/год)- проїхав другий автобус за 1 год
4)31+35=66 (км/год)- відстань між містами
відповідь:66 км/год