10. Двоє шахістів зіграли дві партії. Перша партія тривала 1 ніж перша. Скільки годин тривала

гра? 4 12. Виконайте дії: 15 1) 1- 19 7 3 4 11. Із двох міст одночасно назустріч один одному виїхали двоє мотоциклістів. Швидкість одного з них дорівнює 46– км/год, а швидкість другого на 8- км/год менша від швид- кості першого. Через скільки годин після початку руху вони зустрілися, якщо відстань між містами дорівнює 170 км? 5 2) 6- 3) 8-3 4) - год, а друга 15 19 32 32 5) 14- -9 7 6) 19- -18- 16 3 - на год довше, 4 9 16

Ответы на вопрос

Отвечает Кававин Данил.

Ответ:

Дві партії шахів тривали усього 1 + 1 = 2 години.

Нехай швидкість першого мотоцикліста дорівнює v км/год. Тоді швидкість другого мотоцикліста дорівнює (v-8) км/год. Відстань між містами дорівнює 170 км, і два мотоциклісти рухаються одночасно назустріч один одному. Тому, застосовуючи формулу швидкість = відстань / час, можна записати:

v + (v-8) = 170 / t,

де t - час у годинах, через який вони зустрінуться. Розв'язуючи це рівняння для v, отримуємо:

2v - 8 = 170 / t,

2v = 170 / t + 8,

v = (85 / t) + 4.

Тепер ми можемо використати це вираз для швидкості, щоб визначити час зустрічі. Підставляючи v у вираз для швидкості і вирішуючи відносно t, маємо:

85 / t + 85 / (t+1) = 170 / t,

85(t+1) + 85t = 170t(t+1),

170t^2 - 85t - 85 = 0,

2t^2 - t - 1 = 0.

Розв'язавши це рівняння, отримаємо:

t = (1 + sqrt(3)) / 4,

або

t = (1 - sqrt(3)) / 4.

Оскільки час не може бути від'ємним, відповідь: два мотоциклісти зустрінуться після (1 + sqrt(3)) / 4 години.

Пошаговое объяснение: лучший ответ пж