Геологи мали дістатись до табору. Шлях лісом становив 0,2 усього шляху, відстань, яку вони мали

пройти гірською 0,4 того, що залишилось пройти після виходу з лісу, а переправа річкою 0,25 нової остачі. Після переправи до табору залишилось пройти 88,2 км. Який весь шлях? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Безруких Света.

Пошаговое объяснение:

1)0,2-0,4=-0,2

2)-0,2+0,25=0,05

3)0,05+88,2=88,25(км)

Відповідь:88,25 км шляху треба пройти геологам до табору.

Надіюсь помогла