При якому значенні а коренем рівняння 8ах=6-х число -2 SОS10 балівчат сос допоможіть!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

a = - 1/2

Пошаговое объяснение:

8ax=6-x\\x=-2\\\\8a\cdot(-2)=6-(-2)\\\\-16a=6+2\\\\-16a=8\ \ \ |:(-16)\\\\a=-\frac{8}{16}\\\\a=-\frac{1}{2}