Умножьте обе части равенства 3,4 + 1,5 × 2 = 12 - 5,6 на число а) 3; b) - 5; c) 0,2.помогите срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Нурлаева Камилла.

Відповідь:a)

3,4 + 1,5 × 2 = 6,4

(3,4 + 1,5 × 2) × 3 = 6,4 × 3

= 19,2

Отже, в результаті множення обох частин рівняння на 3 ми отримали нове рівняння: 19,2 = 19,2.

b)

3,4 + 1,5 × 2 = 6,4

(3,4 + 1,5 × 2) × (-5) = 6,4 × (-5)

= -32

Отже, в результаті множення обох частин рівняння на -5 ми отримали нове рівняння: -32 = -32.

c)

3,4 + 1,5 × 2 = 6,4

(3,4 + 1,5 × 2) × 0,2 = 6,4 × 0,2

= 1,28

Отже, в результаті множення обох частин рівняння на 0,2 ми отримали нове рівняння: 1,28 = 1,28.

Покрокове пояснення: