Середне арифметичне двох чисел дорівнює 42, причому друге число в 5 разів більше за перше. Знайдіть

ці числа. ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Пенкин Владислав.

Доброго ранку!

Запишемо це у вигляді рівняння:

(х + 5х) : 2 = 42

х + 5х = 42 * 2

х + 5х = 84

6х = 84

х = 84 : 6

х = 14

-------------------

14 * 5 = 70

Відповідь: перше число 14, а друге 70.