Діаметр основи циліндра дорівнює 14 см, висота циліндра дорівнює 10 см. Знайти площу бічної

поверхні циліндра

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатьев Александр.

Ответ:

140п см²

Пошаговое объяснение:

Дано:

D = 14

h = 10

Sбіч - ?

У циліндра площа бічної поверхні знаходиться по формулі Sбіч = 2пR*h = Dп*h = 14*10*п = 140п (см²)