Дайте відповідь пжж.Знайдіть усі корені рівняння 4 + 3x+1=40.​


Ответы на вопрос

Отвечает Labadze Rusa.

4 + 3x + 1 = 40 \\ 3x + 5 = 40 \\ 3x = 40 - 5 \\ 3x = 35 \\ x =  \frac{35}{3}  \\ x = 11 \frac{2}{3}