81. Площа ділянки прямокутної форми дорівнює 360 м², а її ширина 8 м. Знайди периметр цiï ділянки.

36 лу это​

Ответы на вопрос

Отвечает Рычкова Екатерина.

Ответ:

1)360:8=45 (см)-довжина ділянки

2)(45+8)•2=106(см)

Відповідь:Периметр цієї ділянки 106 см

Пошаговое объяснение:

Отвечает Kusainova Ayaulim.

Відповідь:
Що ж, я тобі роз‘ясню:

Площа (у нашому випадку це 360 м2) має формулу, яка досить проста: а • в. Нехай за а в нас будуть 8 м. Тож наша перша дія:

360 : 8 = 45 метрів. Ми взнали довжину ділянки.

Так як периметр — (а + в) • 2, то беремо ці дві сторони. Тому друга дія:

(45 + 8) • 2 = 106 метрів

В: 106 м.

Познач, будь ласка, як кращу відповідь!

Гарного дня!