Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 53,6. Знайди ці числа, якщо одне із них y 4 рази більше за

друге.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ремезова Виктория.

Ответ:

21.44 та 85.76

Пошаговое объяснение:

(х+(х*4))/2=53.6

х+(х*4)=53.6*2

х+(х*4)=107.2

5х=107.2

х=21.44

21.44*4=85.76