Пішохід пройшов 3 км, що стано Вить 3/11 шляху, який він має пройти. Скільки кілометрів йому

залишилося пройти? Терміново! Дякую!!

Ответы на вопрос

Отвечает Солодуха Егор.

3׳/11=3÷3×11=1×11=11(км)—весь шлях

11-3=8(км)—залишилось

Відповідь: 8 кілометрів залишилось пройти