ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!! Криголам пройшов за перший день 3/7 всього шляху, за другий - 2/7

всього шляху. Решту шляху він пройшов за третій день. Скільки кілометрів він пройшов за третій день, якщо за три дні був пройдений шлях в 140 км ?

Ответы на вопрос

Отвечает Валеева Анна.

Ответ:

40 км

Пошаговое объяснение:

1) скільки км криголам пройшов за перший день

3/7*140=60 км

2) скільки км криголам пройшов за другий день

2/7*140=40 км

3) скільки км криголам пройшов за два дні

60+40=100 км

4) скільки км криголам пройшов за третій день

140-100=40 км

Отвечает Жорникова Анна.

Пошаговое объяснение:

1) 140:7·3=60(км) - за первый день.

2) 140:7·2=40(км) - за второй день.

3) 140-(60+40)=140-100=40(км) - за третий день.

Ответ: 40 км.