Криголам 3 дні пробивав собі дорогу серед крижин. Першоро дня він пройшов дві п'ятих всього

шляху,другого дня - п'ять восьмих решти шляху, а третього дня - 90 км, які залишилися. Який шлях подолав криголам за 3 дні? Скільки кілометрів він проплив першого і другого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Есимбекова Аружан.
весь шлях х км перший день 2/5х=0,4х другий день 5/8(х-0,4х)=0,375хтретій день 90 км складемо рівняння х=0,4х+0,375х+90 х-0,4х-0,375х=90 0,225х=90 х=90:0,225 х=400 км весь шлях 400*0,4=160 км першого дня 400*0,375=150 км другого дня