19:7= (ост. помогите пожалуйста с остатком)


Ответы на вопрос

Отвечает Ворона Ксюша.

Ответ:

19 : 7 = 2 (ост. 5)

Пошаговое объяснение:

19 = 2 × 7 + 5

Отвечает Косенкова Эля.

Ответ:

буде 2 з остачею 5

Пошаговое объяснение:

7×2=14

До 19 не вистачає: 19-14=5 вона і є остачею

множити потрібно на число,яке найближче до 19(в цьому випадку)