Знайдіть середнє арифметичне чисел: 36,2; 48,1; 23,7; 54,5.


Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Ответ:

Середнє арифметичне чисел 36,2, 48,1, 23,7 та 54,5 — 40,625

Пошаговое объяснение:

(36,2 + 48,1 + 23,7 + 54,5)/4 = 162,5/4 = 40,625