Обчисли площу повної поверхні циліндра висота якого 10 см а діаметр основи 8 см


Ответы на вопрос

Отвечает Цыбульский Дарий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

R = d : 2 = 8 : 2 = 4 см  радіус основи циліндра

Знайдемо площу основи : S осн. = πR² = π*4² = 16π см²

Знайдемо площу бокової поверхні :

S б.п. = 2πRh = 2π* 4 * 10 = 80π см²

Обчислимо площу повної поверхні циліндра :

S п.п.= S б. п. + 2S осн. = 80π + 2 * 16π = 80π + 32π = 112π см²