Пішохід пройшов 2 год із швидкістю 4,4 км/год та 3 год із швидкістю 3,8 км/год. Знайти середню

швидкість пішохода на всьому шляху Срочно, Даю 12 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Теняков Данил.

Ответ:

1)2*4,4=8,8 км за дві години

2)3*3,8=11,4 км за три години

3)(8,8+11,4):(3+2)=4,04 км/год середня швидкість