Пішохід пройшов спочатку 12 км зі швидкістю 4 км/год, а потім 10 км зі швидкістю 5 км/год. Знайди

середню швидкість пішохода на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Пошаговое объяснение:

1) 12 + 10 = 22 (км) - увесь шлях;

2) 12 : 4 + 10 : 5 = 5 (год) - увесь витрачений час;

3) 22 : 5 = 4,4 (км/год) - середня швидкість.

Відповідь. 4,4 км/год.

Отвечает Грицюк Вікуся.

Ответ:

середня швидкість пішохода на всьому шляху = 4,4 км на годину