Сума двох чисел дорівнює 21, до того ж, одне з них на 5 більше від іншого. Знайдіть ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Дарья.

Ответ:

нехай перше число дорівнює x, тоді друге x+5.Складемо рівняння:

x+x+5=21

2x=21-5

2x=16

x=16÷2

x=8

Перше число дорівнює 8, а друге дорівнює 8+5=13.