Огірки містять у середньому 95% води. Скільки кілограмів води в 70 кг огірків?


Ответы на вопрос

Отвечает Босова Соня.

Ответ:

70 × 95%=66,5 кг.

Пошаговое объяснение:

або 70:100=0,7, це один відсоток

0,7×95=66,5 кг

Отвечает Бухта Ваня.
Ответ:66,5 кг

Пошаговое объяснение:
1)70×95÷100=6650÷100=66,5(кг)