У кошику було втричі менше огірків, ніж у ящику. Коли в кошик додали 25 кг огірків, а з ящика взяли

15 кг огірків, то в кошику і в ящику огірків стало порівну. Скільки кілограмів огірків було спочатку в кошику і скільки в ящику? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вишнякова Валентина.

Ответ:

20 кг, 60 кг.

Пошаговое объяснение:

3x=y

x+25=y-15

x+25=3x-15

-2x=-40

x=20

y=60