У кошику було у 2 рази менше винограду, ніж в ящику. Після того як у кошик додали 1,5 кг у ньому

стало на 2,5 кг менше ніж в ящику. Скільки винограду було в кошику і скільки - в ящику спочатку? ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!!ДАЮ 32 БАЛА!​

Ответы на вопрос

Отвечает Манушкина Настя.

Ответ:

4 кг, 8 кг

Пошаговое объяснение:

Нехай у кошику було x кг винограду, тодi у ящику було у два рази бiльше, тобто 2*x кг.

Після того як у кошик додали 1,5 кг, у кошику стало (x + 1,5)кг винограду, але на 2,5 кг менше ніж в ящику, тобто рiзниця мiж кiлькiстю винограду у ящику и у кошику становить 2,5 кг. Отримуэмо рiвняння:

2x - (x + 1,5) = 2,5

2x - x - 1,5 = 2,5

x = 2,5 + 1,5

x = 4 (кг)  винограду у кошику, тодi у ящику було 2*4 = 8 (кг) винограду