Огірки містять в середньому 95% води. Скільки кілограмів води в 400 кг огірків?


Ответы на вопрос

Отвечает Леонова Вероника.

Ответ:

Rus:

Ответ: 380кг

Если огурцы содержат 95% воды, то масса воды будет 95% от всей массы огурцов.

То есть 95% от 400кг

Это будет равно 400*95/100= 380 кг

UKR:

Відповідь: 380 кг

Якщо огірки містять 95% води, то маса води складе 95% від загальної маси огірків.

Це 95% від 400 кг

Це дорівнюватиме 400 * 95/100 = 380 кг.

Отвечает Шитикова Дарья.

95:400*100=23,75

95:400=0,2375

0,2375*100=23,75 это точно только недавно решала