Оленка,Іринка і Маринка допомагали бабусі збирати огірки. Іринка зібрала 3 коштка огірків, що на

1кошик більше, ніж бабуся.Скільки кілограмів огірків вони зібрали разом, якщо в кожному кошику було 2кг огірків?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Артур.

Ответ:

10 кг

Пошаговое объяснение:

3-1=2. Бабуся зібрала 2 кошика.

2+3=5 усього 5 кошиків.

5*2=10 кг.

Вони зібрали 10 кг