Срочно!!!! Периметр треугольника 20 см.перша сторона утричі менша від другої,і на 5 менша від

третьої,обчисліть сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Аверина Виолетта.

Пошаговое объяснение:

1 сторона = х см

2 сторона = 3х см

3 сторона = х + 5 см

Р∆ = 20 см

х + 3х + х + 5 = 20

5х + 5 = 20

5х = 20 - 5

5х = 15

х = 15 : 5

х = 3

1 сторона = (х) = 3 см

2 сторона = (3х) = 3 * 3 = 9 см

3 сторона = х + 5 = 3 + 5 = 8 см

Р∆ = 3 + 9 + 8 = 20 см