Катер проплив 40 км за течією річки і 16 км проти течії, витративши на весь шлях 4 год. Знайдіть

власну швидкість катера, якщо швидкість течії 3 км/год. (Відповідь округліть до цілих та впишіть лише число.

Ответы на вопрос

Отвечает Мосійчук Олександра.

Ответ:

13 км/год

Пошаговое объяснение:

х - власна швидкість катера;  х+3 швидкість за течією;   х-3 швидкість проти течії

40/(х=3) + 16/(х-3) = 4

х²-14х+27=0

х≈13

х≈2,5 (не підходить)