Периметр прямокутника 28,4 дм, а одна з його сторін на 4,2 дм більша за другу. Знайдіть площу

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Полина.

Ответ:

46 дм²

Пошаговое объяснение:

1 сторона прямоугольника = х дм

2 сторона прямоугольника = х + 4,2 дм

Р = 2 * (а + в)

2 * (х + х + 4,2) = 28,4

2 * (2х + 4,2) = 28,4

4х + 8,4 = 28,4

4х = 28,4 - 8,4

4х = 20

х = 20 : 4

х = 5

1 сторона прямоугольника = (х) = 5 дм

2 сторона прямоугольника = (х + 4,2) = 5 + 4,2 = 9,2 дм

Р = 2 * (5 + 9,2) = 2 * 14,2 = 28,4 дм

S = 5 * 9,2 = 46 дм²