Периметр прямокутника 320 см, а його Довжина 100 см,знайди периметр і площу прямокутника, якщо

сторони даного прямокутника а зменшити в 10 разів. Накресли новий прямокутни​

Ответы на вопрос

Отвечает Романычева Анита.
Ответ
320 - (100*2) = 120 ÷2 =60
60 и 100 ÷ 10 = 30 и 50
Площадь: 30*50 = 1500см2
Перемитр: (30+50) *2 =160см